De iure,de facto,per analogiam-je to možne?

Autor: Miroslav Mikuš | 30.3.2018 o 0:05 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  218x

Predkladám právoplatné rozhodnutie Najvyššieho súdu SR, ktoré do dnešných dní nie je naplnené, de facto, per analógiam, žiadnym rozhodnutím,  vykonateľným, mám na mysli rozhodnutie Generálnej prokuratúry a  Krajského súdu Bratislava

Vážený občan,   opäť predkladám rozhodnutie, ktoré je právoplatné a k dnešnému dňu to je 30.03.2018 ( Veľký piatok) nebolo realizované.  V Uznesení Najvyšieho súdu sa konštatuje, že Uznesenie Krajského prokurátora v Bratislave 18.novembra 1997, sp.zn. 2Kv 166/96 podpis JUDr. Mojto ,vedúci Krajskej prokuratúry v Bratislave mi z môjho osobného účtu vedeného v Tatrabanke Bratislava od roku  1994 (ktoré boli iným krajským prokurátorom od mája zablokované, lebo som bol v trestnom stíhaní od 5. marca 1991, čo som v iných blogoch  popisoval). Toto Uznesenie, ktoré Najvyšší súd zrušil, zjavne vykazuje znaky ak de facto, ak de iure, per analógiam, mafiánske konanie. Krajský prokurátor dobre vedel, že koná protizákonne (rátalo sa s tým, že ma fyzicky mafia zlikviduje. Stalo sa to pred Vianocami 1997 a ja som skutočne na tri roky zmizol tak, že iba ja a pán Boh vedel, kde som, čiže mafia na mňa nemala a odniesol to ten cez ktorého sa konal výber v banke. Bol to nebohý p. Deák, ktorého zneužili štátna moc, t.j. Krajská prokuratúra a iní zainteresovaní v tejto veci. Musím spomenúť, podľa informácií z polície, že 30 mil. slov. korún vraj malo ísť do pokladne HZDS. Zbytok delila tzv. mafia a údajne 12 mil. slov. korún mal dostať krajský prokurátor, ktorý vydal príslušné usnesenie, aby z môjho účtu v Tatrabanke prešli 63 900 tis. slov korún nezákonne, aj pričinením Tatrabanky na účet Krajskej prokuratúry vedeného v Národnej banke Slovenska (len nedávno je tomu 3 mesiace sa mi podarilo docieliť, aby došlo k trestnému stíhaniu v zmysle trestného poriadku osôb zodpovedných v Tatrabanke aj v Národnej banke, kde prijali nezákonným spôsobom peniaze z osobného účtu, čo zákon o Národnej banke žiadnym spôsobom nepripúšťa. Vďaka súčasnému gen. prokurátorovi Slovenskej republiky JUDr. Čižnárovi sa mi podarilo, argumentačne dosiahnuť naplnenie rozsudku Najvyššieho súdu vyššie uvedeného.

Citujem z  tohoto rozsudku str. 3 : " .... na vydanie 60 mil. sk mal Krajský prokurátor postupovať dôslednejšie a overiť listiny predložené zo strany firmy M.A.C. Krajského prokurátora to malo viesť minimálne k pochybnostiam komu vlastne peniaze v čiastke 60 mil. sk patria. V prípade pochybnosti o vlastníctve už potom neprichádzal postup podľa paragraf 80 odst.1 Tr.por. na ich vrátenie. Pritom sa preukázalo, že listiny ktoré predložila firma M.A.C. spol. sro sú falošné, lebo notár JUDr. Daniel Holík, ktorý mal overovať zmluvu o pôžičke medzi Mikušom  a touto firmou neexistuje. "  Na tieto moje osobné peniaze nemal nikto nárok. V  súdnom spise je popísaný pôvod týchto peňazí (z mojich podnikateľských aktivít). Na mojom prípade jasne vidno, keď štátna moc (vtedajšia HZDS ako strana naháňala peniaze kde sa dalo a v roku 1997 končila moc HZDS, ktorá si našla svojich posluhovačov na prokuratúre a súde, preto som bol toľké roky viac ako dve desaťročia trestne stíhaný, ohrozovaný na živote. Vďaka Bohu a len vďaka Bohu, že dopustil na mňa toľko trápenia, justičnej skrivodlivosti, koľko moje psyché bolo schopné uniesť. Učil som sa v knihe Jóba, Starý zákon, v  pápežskej Encyklike Rerum Novarum a ostatných encyklikách pápežov, ale silu som čerpal aj z knihy Dobrý vojak Švejk, autor Jaromír Hašek a aj v knihe don Qichot de la Mancha, Servantes,  ale aj v slovenskej klasike Štúrovci.

V nasledujúcich blogoch uverejním ďalšie rozhodnutia súdov súvisiace s touto krádežou mojich peňazí štátom. Uisťujem všetkých, že 27 ročná skúsenosť žiť ako štvaná zver fyzicky ohrozovaná na živote ma stále vyzýva k opatrnosti zachovať si holý život tak, aby som realizoval môj podnikateľský program, ktorý pracovne nazývam detské domovy. Želám vám v deň Veľkého piatku, ukrižovania a zmŕtvychvstania Krista, veľa osobnej odvahy postaviť proti zlu a nezákonnosti a zdravia, ktoré k tomu potrebujete. To platí pre všetkých rovnako , či veriaceho alebo neveriaceho v Boha.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Imrecze rezignuje z postu prezidenta Finančnej správy

Rozhodnutie prišlo podľa jeho slov spontánne.

DOMOV

Ako (ne)funguje bikesharing v Bratislave po prvom týždni

Pre ľudí sú žlté bicykle najmä atrakcia.

ŽENA

Deti generácie Z začínajú odmietať sociálne médiá. Prečo?

Strácajú záujem a nechcú byť nonstop online.


Už ste čítali?