De iure,de facto,per analogiam-je to možne?

Autor: Miroslav Mikuš | 5.4.2018 o 22:49 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  157x

Otvorený list  - JUDr. Dušan Kováčik, špeciálna prokuratúra a Disciplinárna komisia Generálnej prokuratúry SR,  od Miroslava Mikuša, ktorý bol Krajskou prokuratúrou v Bratislave - okradnutý bývalým krajským prokurátorom JUDr. Mojtom

Otvorený list  - JUDr. Dušan Kováčik, špeciálna prokuratúra a Disciplinárna komisia Generálnej prokuratúry SR,  od Miroslava Mikuša, ktorý bol Krajskou prokuratúrou v Bratislave - okradnutý bývalým krajským prokurátorom JUDr. Mojtom, tento otvorený list ak de iure, ak de facto,

per analógiám , opieram o rozsudok Najvyššieho súdu Slovenskej republiky SR sp. zn. 3 Tz 15/98 zo dňa 14. január1999, podpis JUDr. Martin Bialončík, predseda senátu. (viď predchádzajúce blogy.

Vážený pán vedúci špeciálnej prokuratúry SR JUDr. Dušan Kováčik, Vaše podanie na disciplinárne konanie na Vašeho podriadeného prokurátora JUDr. Vasiľa Špirka, ma oprávňuje ako osobu, inštitúciou, akou je prokuratúra, podľa Ústavy SR,  okradnutou, Krajskou prokuratúrou v Bratislave  v roku 1997, citujem z rozsudku NS :" Uznesením z 18. novembra 1997 sp.zn. 2 Kv 166/96  Krajský prokurátor v Bratislave, podľa § 80 ods. 1 Trestného poriadku., vrátil finančnú čiastku 60 mil. ... ", pozri predchádzajúce blogy.  Ako som uviedol, že mám morálne právo a nielen morálne ale aj zákonné právo Vám položiť jasnú, zrozumiteľnú, nešpekulatívnu otázku, na ktorú žiadam aj priamu odpoveď:  Prečo ste zobrali JUDr. Jaroslava Mojtu, prokurátora Krajskej prokuratúry, ktorý vydal nezákonne mafiánske Uznesenie k sebe na špeciálnu prokuratúru, keď Generálny prokurátor JUDr. Čižnár krátko po nástupe za generálneho prokurátora SR,  tohoto prokurátora generálnej prokuratúry SR( prijal ho bývalý  generálny prokurátor SR JUDr. Trnka, potom,  čo ho Okresný súd Bratislava III zbavil viny, poznamenávam, že  v ďalšom blogu toto Uznesenie zverejním), tento novonastupujúci Generálny prokurátor JUDr. Čižnár (prebral funkciu Krajského prokurátora v Bratislave po dvoch rokoch po JUDr. Mojtovi), z podstaty veci prípadu JUDr. Mojto tohoto prepustil z generálnej prokuratúry. Žiadam Vás o jasnú odpoveď prečo ste ho Vy prijal, keď ho šéf generálnej prokuratúry prepustil ?! Nechcem veci prejudikovať, ale z odstupom času ako sa dejú veci na prokuratúre ste jasne ukázal, kto je skutočným pánom na generálnej prokuratúre. Mne to jednoznačne vychádza, že Vy osobne a bývalý Generálny prokurátor pán Trnka (čakajúci už dva roky na rozhodnutie súdu) ste skutoční " vládcovia" generálnej prokuratúry preto sme sa dostali tam kde sme. (Ryba smrdí od hlavy)

Pán prokurátor Dušan  Kováčik, mne už nemôžete nič spraviť ako zástupca inštitúcie, akou je prokuratúra, pretože 27 rokov tzv. justičnej skrivodlivosti, skrivodlivosti orgánov činných v trestnom konaní - polícia, prokuratúra, stačilo !!

Citujem,  z vyššieuvedeného môjho listu, ." ...tak ako to prisľúbil v bode 3 listu z 7.01.2003, JUDr. Igor Ďurica. Prečo ? generálna prokuratúra hrubým spôsobom porušuje zákon !? V prílohách č.1 , 2, 3 ,4 ,5,6 ako listinných dôkazov je dostatok dôkazovej matérie, že Krajská prokuratúra v Bratislave a Generálna prokuratúra SR hrubým a úmyselným spôsobom porušuje Trestný zákon a Trestný poriadok SR. Tento môj list -  sťažnosť. - je posledným pokusom o mimosúdne dojednanie, aby Generálna prokuratúra konala tak ako ju zaväzuje Ústava Slovenskej republiky. Bol by som nesmierne rád pán Generálny prokurátor SR, aby ste si dobre prečítali prílohy 7 a 8. To je dôkaz stavu a dôsledok porušenia zákona zo strany Krajskej prokuratúry v Bratislave a Generálnej prokuratúry SR. Verím, podľa Vašich vyjadrení v tlači , v televízii, že s tou zásadou dodržiavania zákona to myslíte úprimne. Ďakujem Miroslav Mikuš"

Vážený pán,   JUDr. Dušan Kováčik, predstavte si pán Trnka mi dodnes neodpovedal. Myslíte si,, že nemám právo  , čo sa dialo okolo mojej osoby z pozície Krajskej a Generálnej prokuratúry (Trnka, Mojto), tvrdiť ,že Božia Spravodlivosť si ich našla!  Dovolím si parafrázovať zo Starého zákona, že beda tomu, kto sa na nevinnom previní, Božia Spravodlivosť ho navštívi do tretieho a siedmeho pokolenia.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Imrecze rezignuje z postu prezidenta Finančnej správy

Rozhodnutie prišlo podľa jeho slov spontánne.

DOMOV

Ako (ne)funguje bikesharing v Bratislave po prvom týždni

Pre ľudí sú žlté bicykle najmä atrakcia.

ŽENA

Deti generácie Z začínajú odmietať sociálne médiá. Prečo?

Strácajú záujem a nechcú byť nonstop online.


Už ste čítali?